Odhady Nemovitostí

Ing.Radek Tůma
Odhadce nemovitostí


Daňový Kalendář
Na odkazu naleznete daňový kalendář pro rok 2016.  + 420 773 997 223
Naším cílem je poskytovat efektivní a profesionální služby k plné spokojenosti našich klientů.

O NásJsme společnost s dvacetiletou praxí v oboru účetnictví, personalistiky, mezd a daňové problematiky. Zaměstnáváme kvalifikované účetní. Majitelka a zároveň jednatelka firmy je absolventkou VŠE v Praze, fakulty Financí a účetnictví. Od r. 1995 podniká jako OSVČ s předmětem podnikání Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence a také v oboru Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd a dalších souvisejících agend všem typům podnikatelských subjektů. Sledujeme za vás všechny legislativní změny. Průběžné vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Zaručujeme diskrétnost, spolehlivost a kvalitní zpracování.

Garantujeme vám vysokou profesionalitu.
Co vám nabízíme?


Nabízíme:

Externí zpracování agendy

Účetní dohled (kombinace vlastního účetního oddělení a externí účetní):

prvotní doklady jsou zpracovávány u vás, my nastavíme metodiku účetnictví, zajistíme kontrolu zaúčtování, provedeme ostatní účetní operace a závěrkové práce, vy máte stálý přístup ke všem účetním dokladů v aktuálním čase, doporučíme software, který Vám bude nejlépe vyhovovat.

Money of graur razvan ionutFreeDigitalPhotos.net

Money Saving Concept of Vichaya Kiatying-AngsuleeFreeDigitalPhotos.net

3D Desktop Calendar of David Castillo DominiciFreeDigitalPhotos.net